Tkaniny przyjazne zwierzętom

W dzisiejszych czasach tkaniny to nie tylko ciepły dodatek do Twojego domu, to przede wszystkim praktyczny element wyposażenia wnętrz. 

Przedstawiamy tkaniny Fargotex Magic Home Przyjazne zwierzętom, przebadane laboratoryjnie pod kątem odporności na zadrapania i wyciąganie nitek.

Zapraszamy do lektury.

więcej

Ekologiczne Kolekcje Tkanin SAVE THE PLANET

Jakościowe, trwałe, mocne i przede wszystkim Piękne tkaniny wykonane z butelek PET? Tak to możliwe. Dzięki Fargotex możesz cieszyć się swoim nowym meblem w cudownej miekkiej tkanie, nie niszcząc przy tym środowiska naturalnego.

Jak powstają tkaniny z kolekcji Save The Planet?  Zapraszamy do krótkiego opracowania.

więcej

SKÓRA NATURALNA

Jest to surowiec  szeroko wykorzystywany w przemyśle tapicerskim.
Pozyskuje się  go z powłoki ciała zwierząt dzikich lub hodowlanych. 
Wykorzystywany jest między innymi do produkcji odzieży,
obuwia, galanterii, oraz tapicerowania mebli.
więcej

Różnice między skórą naturalną a tak zwaną "eko- skórą"

Zaawansowana technologicznie produkcja tkanin sprawia, że wyroby imitujące skóry naturalne, z roku na rok, zyskują większą popularność. Dodatkowo są wytrzymałe i posiadają powłoki zabezpieczające, które ułatwiają ich czyszczenie. Co najważniejsze, znakomicie imitują wygląd skóry naturalnej, zachowując znacznie niższą cenę.
Nasuwa się więc pytanie, co lepsze ?

więcej

Instrukcja montażu łóżek tapicerowanych

Tu umieściliśmy instrukcje montażu łóżek tapicerowanych oraz pojemnika na pościel. Kilka dodatkowych wskazówek, których zastosowanie sprawi, że mebel przez długie lata będzie pięknym wyposażeniem naszej sypialni.
Życzymy miłej lektury ;)
więcej

Instrukcja montażu naszych łóżek drewnianych

Tu umieściliśmy do pobrania instrukcje montażu naszych łóżek drewnianych oraz kilka dodatkowych porad aby cieszyć się z mebla przez długie lata.
Życzymy miłej lektury ;)
więcej